Guideline Personal

  

Försäljning

  

Andreas Johansson

Utesäljare södra Sverige
andreas@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 70 590 98 36

 

 

Andreas Möller Nygårds

Innesäljare
andreas.moller@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 70 947 37 54

 

 

Ann Kristin Gundersen

Kundtjänst
annkristin.gundersen@guideline.no
Tlf: +47 930 71 185

 

 

Brian Størup

Utesäljare norra Europa & Danmark
bs@futurefly.dk
Tlf: +45 314 91 662

 

Børge Iversen

Utesäljare södra Norge
borge.iversen@guideline.no
Tlf: +47 959 68 666

 

Chris Rownes

Utesäljare centrala & södra Europa
christopher.rownes@guidelineflyfish.com
Tlf: +41 793 58 8391

 

 

Fredrik Ljunggren

Sales Director
fredrik.ljunggren@guideline.no
Tlf: + 47 41 22 07 16

 

 

Håkan Norling

Utesäljare centrala/norra Sverige & Finland
hakan@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 706 85 00 18

 

 

Jan Erik Granbo

Utesäljare centrala & norra Norge
jan.erik.granbo@guideline.no
Tlf: +47 930 00 331

 

 

Jim Curry

Utesäljare UK & Irland
jim@guidelineflyfish.com
Tlf: +44 7973 29 1367

 

 

Stein Torvaldsen

Business development & Key Account Manager
stein.thorvaldsen@guideline.no
Tlf: +47 917 15 990

 

 

Administration

  

Espen Myhre

Inköpschef
espen@guideline.no
Tlf: +47 913 14 331

 

 

Henrik Larsson

Kommunikation & Web
henrik@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 31 303 78 15

 

Jan Anders Lundhag

Produktchef Kläder
jan.lundhag@guidelineflyfish.com
Tlf: + 46 70 524 35 62

 

 

Leif Stävmo

Produktchef Hårdvara
leif.stavmo@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 70 529 00 17

 

Peter Lundberg

Service & Garanti
peter.lundberg@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 31 303 78 75

 

Rune André Stokkebekk

Inköp, administration & web
runeas@guideline.no
+47 920 487 46

 

 

Thomas Carlsson

VD
thomas.carlsson@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 73 413 30 72

 

 

Ekonomi & Logistik

   

   

Alexandra Andersson

Lager & Logistik

 

 

 

Daniel Hellgren

Lager & Logistik
daniel.hellgren@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 31 303 78 14

 

 

Helene Nilsson

Economy
helene.nilsson@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 31 303 78 77

 

 

Oskar Lindvall

Logistikchecf
oskar.lindvall@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 31 303 78 78

 

 

Sofia Bornetjärn

Ekonomi
sofia.svensson@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 31 303 78 76

 

 

Varan finns på lager.
Varan är beställd från leverantör och leveransdatumet är bekräftat.
Obekräftat - Kontakta kundcentret på post@amentio.se för förväntat leveransdatum.
Varan måste beställas från leverantör.
Varan befinner sig på fjärrlager
Varan är beställd från leverantör, men leveransdatum är inte bekräftat.
Varorna beställs från vår leverantörs lager.
Obekräftat - Kontakta kundcentret för närmare information.